| Model nr | LG09F-220-15 |
| Wymiary (mm) | 220*220*59,5 |
| Moc | 15w |
| Woltaż | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Wydajność świetlisty | 90/100 lm/w |
| Świetlny | 1350LM |
| Df | > 0,7/0,9 |
| CRI | > 80 |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Ochrona klasy IP | IP44 |
| W zestawie narzędzie instalacyjne w torbie akcesoriów łatwa w instalacji | | Funkcja czujnika |
| Mundura i piękna emisja światła | | Powszechnie używane w różnych sytuacjach |
Podczas renowacji domów i projektowania przestrzeni komercyjnych układ oświetlenia bezpośrednio wpływa na ogólną teksturę i komfort wizualny przestrzeni. Od ...
Odpowiednie środowiska wewnętrzne dla świateł przegrodowych LED Światła przegrodowe LED stały się najczęściej wybieranym rozwiązaniem oświetlen...
W nowoczesnym projektowaniu oświetlenia Oświetlenie panelowe LED stały się preferowanym wyborem w wielu przestrzeniach komercyjnych i mieszkalnych ze ...
Jaka jest zasada dotycząca lamp sufitowych? Instalowanie Lampa sufitowa LED nie jest tak proste, jak po prostu „kupienie lampy i powieszenie...
Wraz z rosnącą świadomością dotyczącą oszczędzania energii i zrównoważonego rozwoju środowiska, oprawy Montaż listew LED stopniowo stały się preferowanym wyb...
1. Przegląd utraty mocy i utraty wydajności w panelach LED Oświetlenie panelowe LED są szeroko stosowane w nowoczesnym oświetleniu ze wzglę...