| Model nr. | LG19A-230R-252-12 |
| Wymiary (mm) | 260*260*90 |
| Moc | 12W |
| Woltaż | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Wydajność świetlisty | 70LM/W. |
| Świetlny | 850 lm |
| Df | > 0,7 |
| CRI | > 80 |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Ochrona klasy IP | IP20 |
| Transduktor | Czujnik DC |
| Proces niskiego formowania | | Pięknie zaprojektowany |
| Okablowanie tylne | | Szeroko stosowany w różne sytuacje |
Jaka jest zasada dotycząca lamp sufitowych? Instalowanie Lampa sufitowa LED nie jest tak proste, jak po prostu „kupienie lampy i powieszenie...
Wraz z rosnącą świadomością dotyczącą oszczędzania energii i zrównoważonego rozwoju środowiska, oprawy Montaż listew LED stopniowo stały się preferowanym wyb...
1. Przegląd utraty mocy i utraty wydajności w panelach LED Oświetlenie panelowe LED są szeroko stosowane w nowoczesnym oświetleniu ze wzglę...
1. Czym jest jednorodność światła? Jednolitość światła odnosi się do równomiernego rozproszenia światła na oświetlonym obszarze Oświetlenie pa...
Typowe problemy z montażem listew LED (migotanie lub pulsowanie) Migotanie jest najczęstszą usterką spotykaną w Montaż listew LED , pojawiaj...
W krajobrazie projektowania wnętrz w 2026 r. Bez wykończenia lampy sufitowe stały się standardową konfiguracją w ekskluzywnych przestrzeniach...