| Model nr | LG09D |
| Wymiary (mm) | Φ380*110 |
| Moc | MAX20W |
| Woltaż | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Okładka | Okładka klasowa |
| Uchwyt lampy | > 0,7/0,9 |
| Df | > 80 |
| CRI | 120 ° |
| Kąt wiązki | IP44 |
Podczas renowacji domów i projektowania przestrzeni komercyjnych układ oświetlenia bezpośrednio wpływa na ogólną teksturę i komfort wizualny przestrzeni. Od ...
Odpowiednie środowiska wewnętrzne dla świateł przegrodowych LED Światła przegrodowe LED stały się najczęściej wybieranym rozwiązaniem oświetlen...
W nowoczesnym projektowaniu oświetlenia Oświetlenie panelowe LED stały się preferowanym wyborem w wielu przestrzeniach komercyjnych i mieszkalnych ze ...
Jaka jest zasada dotycząca lamp sufitowych? Instalowanie Lampa sufitowa LED nie jest tak proste, jak po prostu „kupienie lampy i powieszenie...
Wraz z rosnącą świadomością dotyczącą oszczędzania energii i zrównoważonego rozwoju środowiska, oprawy Montaż listew LED stopniowo stały się preferowanym wyb...
1. Przegląd utraty mocy i utraty wydajności w panelach LED Oświetlenie panelowe LED są szeroko stosowane w nowoczesnym oświetleniu ze wzglę...