| Model nr | LG09Q-290-18 |
| Wymiary (mm) | Φ293*29 |
| Moc | 18w |
| Woltaż | AC220-240V |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Wydajność świetlisty | 90LM/W. |
| Świetlny | 1600 lm |
| Df | > 0,7 |
| CRI | > 80 |
| Kąt wiązki | 120 ° |
| Ochrona klasy IP | IP20 |
| Światło wielofunkcyjne z funkcją zmiany CCT dostępny | | Prosty i elegancki design z podświetlenie, bardziej dekoracyjne w pokój |
| Łatwo i wydajnie zainstalowane obracając tylną pokrywę | | Dostępne inteligentne funkcje Wygodne i współczesne życie |
Jaka jest zasada dotycząca lamp sufitowych? Instalowanie Lampa sufitowa LED nie jest tak proste, jak po prostu „kupienie lampy i powieszenie...
Wraz z rosnącą świadomością dotyczącą oszczędzania energii i zrównoważonego rozwoju środowiska, oprawy Montaż listew LED stopniowo stały się preferowanym wyb...
1. Przegląd utraty mocy i utraty wydajności w panelach LED Oświetlenie panelowe LED są szeroko stosowane w nowoczesnym oświetleniu ze wzglę...
1. Czym jest jednorodność światła? Jednolitość światła odnosi się do równomiernego rozproszenia światła na oświetlonym obszarze Oświetlenie pa...
Typowe problemy z montażem listew LED (migotanie lub pulsowanie) Migotanie jest najczęstszą usterką spotykaną w Montaż listew LED , pojawiaj...
W krajobrazie projektowania wnętrz w 2026 r. Bez wykończenia lampy sufitowe stały się standardową konfiguracją w ekskluzywnych przestrzeniach...